22.02.2022

Noslēgusies Ziemassvētku labdarības akcija "Sasildīsim sirsniņas 2021"

Noslēgusies Ziemassvētku labdarības akcija "Sasildīsim sirsniņas 2021"

Ar bezgala daudziem siltiem pateicības vārdiem no Palīdzēsim.lv ģimenēm, noslēdzam gada sirsnīgāko akciju, kuras laikā kopīgiem spēkiem izdevās iepriecināt vairāk nekā 300 bērnus un jauniešus visā Latvijā!

Bet par visu sīkāk:

*HK “Dinamo Rīga”, „Ziedosim kopā” un „Palīdzēsim.lv” sadarbības ietvaros 20.decembra mājas spēli klātienē apmeklēja vairāk nekā 100 ģimenes, kurās ir bērni no sociāli mazaizsargātajām grupām. Ģimenēm bija iespēja klātienē vērot hokeja spēli, saņemt bagātīgas dāvanas un gūt pozitīvas emocijas.

*Vairāk nekā 30 bērni saņēma dāsnas dāvanas no HK „Dinamo Rīga” hokejistiem un vadības

*Veikalu tīkla „ELVI” kolektīvs sagatavoja un skaisti noformēja dāvanas daudzbērnu un audžuģimenēm

*Zane Kronberga kopā ar draugiem iepriecināja daudzas bērnu sirsniņas, dāvinot kārotās dāvanas

*Pateicoties Kristīnes Bunkas iniciatīvai, vairāk nekā 10 bērni saņēma bagātīgas dāvanas 

*„PwC Latvija” kolektīvs sarūpēja plašu dāvanu klāstu, kas, pateicoties SIa „Omniva” atbalstam, tika nosūtīts bērniem un jauniešiem uz Latvijas malu malām.

*Pateicoties akcijas atbastītājiem, jo īpaši SIA „Infinitum Agency”,  „Palīdzēsim.lv” jauniešiem bija iespēja baudīt sportiski aktīvu dienu „Žagarkalnā”

*Paldies HK „Dinamo Rīga”, „Ziedosim kopā” un Zanei Kronbergai personīgi par Labsoļu organizēšanu. Daļa Labsolēs iegūto līdzekļu tika novirzīti 20.decembra pasākuma organizēšanai, kā arī dāvanu iegādei,  transporta  un loģistikas izdevumu segšanai, bērniem, kuri nepiedalījās pasākumā. Tāpat par Labsolē iegūtajiem līdzekļiem Ričardam iegādāts gan vertikalizators, kas attīsta puiša muskulatūru, gan īpaša palīgierīce – citrons. Labsole arī palīdzēja mazajam Kasparam iegādāties mīkstās ortozes un sensorās zoles.

Paldies akcijas ziedotājiem: Artūram Baranovam, Ivetai Lausei, Sandrai Šteinai, Maksimam Timofijčukam, Laurai Tumasei, Lindai Altungejikai, Rihardam Baufaldam, Signei Jansonei-Lapiņai, Līgai Dobrei-Jakubonei, Andim Vītolam, Valsts Kases Grāmatvedības uzskaites pakalpojuma departamenta darbiniekiem, Ingai Kempelei, Artūram Vozgiļevičam, Kalvim Gavaram, Tarass Leočko, Ilvai Utānei, Renātei Robežniecei, Ilandrai Lejiņai, Solvitai Pederei, SIA Infinitum Agency, Gatim Aizbergam, SIA “Wonderland Media”.

Paldies par dāvanu groza piepildīšanu:

Tuvu

Gemoss

Silvanols

Rūdolfs BIO

Spilva

Orkla Latvija

L’Oréal Group

The Body Shop

Amber Distribution Latvia

MARIO konditorejas fabrika

Zaķumuiža

Lotes Toys

LYL

Maxima

AVIS Latvia

Advaita Adventures

Mūsu darbs turpinās arī noslēdzoties Ziemassvētku akcijai, tādēļ par saziedotajiem līdzekļiem, kas netika izmantoti akcijas laikā, turpināsim atbalstīt ģimenes, rīkojot pasākumus jauniešiem, sniedzot praktisku un psihoemocionālu atbalstu ģimenēm dažādu terapiju veidā, kā arī citu akūtu vajadzību nodrošināšanai.

Dziļā pateicībā,

 Palīdzēsim.lv komanda