25.06.2024

Piedzīvojums Viskaļos

attēls

Šīs vasaras nometņu maratonu aizsākām tepat Rīgā, Palīdzēsim.lv telpās Viskaļu ielā

Nometnes pirmajā dienā viens otru iepazinām, pārbaudījām robežas un aizsākām jaunas draudzības

Bērni un brīvprātīgie pievelkas kā magnētiņi - ir lieliski kopā būt un radīt!

Ejam dabā, paši gatavojam pastu, jeb makaronus, daudz dejojam un esam kopā!

Kādā no nometnes dienām durvis ver divi ķepaiņi no Ventspils kanisterapijas komandas. Kanisterapeitu Janetas un Janas vadīti suņuki bērniem palīdz apgūt dažādas sociālās un saskarsmes prasmes.

Spītējot lietum, nometnes laikā devāmies pārgājienā uz Ķīšezeru un naskākie vēl paspēja izspēlēt vairākus futbola mačus. Bērni paši gatavoja "draudzības salātus", kuros galvenās garšvielas ir draudzība, sadarbība, smiekli un izpalīdzība.

 Arita mums iemācīja kā no apnikušiem Tkrekliem izveidot stilīgu iepirkuma somiņu

Daļa bērnu jogoja kopā ar Lindu no "Esi Labs", otra baudīja deju un kustību terapiju kopā ar Alvīne Milere - Deju un kustību terapijas privātprakse

Pateicoties saulītei un Rīgas Zoodārzs/Riga Zoo labvēlībai devāmies apciemot lielus un mazus zvērus

Kopgleznā tika ietvertas piecu dienu piedzīvotās emocijas, iegūtās prasmes un jauniegūtās draudzības. Daži no bērniem nespēj verbāli izstāstīt savas izjūtas, bet zīmējums, apmierinātais smaids un ķermeņa valoda, liecina par priekpilnu gandarījumu. Kā Bruno teica, šīs bija lieliskākās dienas, kas jebkad piedzīvotas.

Gatavojāmies "Talantu šovam", kuru piepucēt palīdzēja talantīgā dziedātāja Emilija Bērziņa. Vienojoties kopīgās dziesmās, dejās un citos priekšnesumos, bērni un Emilija priecēja mūs un vecākus.

Lai dzīvo nometne un draudzība! Esam bezgala pateicīgi mūsu brīvprātīgajiem un ikvienam, kurš radīja šo nometni košu!