Noslēdzies 31.05.2022

Par projektu

Saņemot Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds” piešķirto finansējumu, organizācija Palīdzēsim.lv 2021.gada 1.jūnijā sāk īstenot projektu “Palīdzēsim.lv mājaslapas pilnveidošana kapacitātes stiprināšanai”. Projekta mērķis ir  labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv”  darbības un vides modernizācija, pielāgojoties mūsdienu pasaules ritmam, dinamikai un prasībām – mājas lapas modernizēšana un pilnveidošana, zīmolvedība, drošas informācijas aprites un datu uzglabāšanas nodrošināšana, modernizēta saziņa ar potenciālo ziedotāju.   Projekta ietvaros tiks būtiski pilnveidota esošā organizācijas mājaslapa,  kas paredz  ilgstpējīgas un modernas organizācijas darbības nodrošināšanu, lai virzītos uz regulāru ziedojumu/finansējuma piesaisti neatkarīgi no projektu pieteikumiem. Ņemot vērā mūsdienu tendences- aizvien vairāk dzīve rit virtuālajā vidē, tādēļ saziņai un komunikācijai ar ziedotāju jābūt ērtai, saprotamai un caurspīdīgai.  Mājaslapa tiks papildināta ar  sadaļām angļu un krievu valodā,  kas dos iespēju mērķtiecīgi uzrunāt ārvalstu ziedotājus un atbalstītājus, kā arī krievvalodīgos Latvijas iedzīvotājus. Mājaslapas pilnveidošana, ieskaitot angļu un krievu valodas sadaļas izveidi, būs būtisks ieguldījums organizācijas kapacitātes stiprināšanā. 

Projektu ““Palīdzēsim.lv mājaslapas pilnveidošana kapacitātes stiprināšanai” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Projekta kopējais finansējums ir EUR 19882,99.

Projektu ““Palīdzēsim.lv mājaslapas pilnveidošana kapacitātes stiprināšanai” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.