Katru dienu saņemam vairākus desmitus zvanu ar lūgumu palīdzēt. 

Aicinām Jūs ziedot, lai mēs varētu iegādāties nepieciešamo: higiēnas preces, pārtiku, saimniecības lietas, gultas veļu utt.

 

Sākoties Krievijas valsts agresijai Ukrainā sapratām, ka vēlamies aktīvi iesaistīties, lai sniegtu atbalstu Ukrainas iedzīvotājiem gan Ukrainā, gan bēgļu centros Polijā, gan šeit uz vietas – Latvijā. Sākām reaģēt uz pirmajiem palīdzības lūgumiem jau no 26.februāra.

Palīdzēsim Ukraiņiem!

€ 5000.00

82% Jau saziedoti
18%

Palīdzēsim Ukraiņiem!

Ziedojuma summa

Palīdzēsim Ukrainai!
27.03.23
Sintija
€ 20.00
24.02.23
Irina Macneva
€ 20.00
06.07.22
BeOpen fonds
€ 4000.00
10.06.22
Daina Siliņa
€ 100.00

No 26.02.22. līdz 06.06.22. “Palīdzēsim.lv” Ukrainas bēgļu atbalstam saņēmis naudas ziedojumus 14 806 EUR apmērā, kā arī mantiskos ziedojumus 35 500 EUR apmērā

Kopīgiem spēkiem paveiktais:

Atsaucoties uz biedrības „ Gribu Palīdzēt Bēgļiem" lūgumu, piesaistījām finanšu un mantiskos ziedojumus guļammaisu u.c. preču un produktu sagādāšanai un nogādei Ukrainai. Kopumā tika sarūpētas 3882 vienības.

Sadarbībā ar „Latvijas Sarkano krustu”sarūpējām pirmās nepieciešamības paciņas Ukrainas bēgļiem.

Izsniedzām higiēnas lietas un gultas piederumus biedrībām „Rūpju bērns” un „Solis augšup”, kas uzņem ukraiņu bēgļus.

Uzņēmām un izmitinājām vairākus bēgļus no Ukrainas, kuri bija tranzītā caur Latviju.

Bēgļu centram Varšavā tika nodoti vairāki simti veļas komplekti, higiēnas preces un pārtika.

Līdz šim sniegts atbalsts Ukraiņu bēgļiem Latvijā, sarūpējot pārtiku, drēbes, veļas komplektus, matračus, saimniecības un higiēnas lietas, rotaļlietas bērniem u.c. lietas kopumā vairāk nekā 3000 cilvēkiem.

Sadarbībā ar „Latvijas Mākslu terapijas asociāciju apvienību” un mākslas terapeitiem tiek sniegts psihoemocionāls atbalsts vairāk nekā 30 ukraiņu bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem gan individuāli, gan organizējot grupu terapijas. Pateicamies Fondam „BeOpen” par iesaisti finansējuma nodrošināšanā.

Sadarbībā ar mākslas terapeitiem un klīnisko psiholoģi izveidots vērtīgs materiāls "Ieteikumi vecākiem kā rīkoties krīzē un emocionāli atbalstīt bērnu".

Sadarbībā ar „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru” un dažādiem mūsu sadarbības partneriem, ukraiņu jaunieši tiek integrēti un iesaistīti Palīdzēsim.lv jauniešu pasākumos, kā piemēram, „Stirnu buks”, regulārajās tikšanās reizēs, kultūras pasākumos u.c.

Mūsu paldies!

Lielu paldies vēlamies teikt mūsu sadarbības partneriem, kuri atbalsta Ukrainas karā cietušos, ziedojot savu produkciju vai pakalpojumu: biedrība „Tuvu”; „”The Body Shop Latvia”; „L’oreal Baltic”; „Silvanols”; „Šūpuļzirdziņš”; „Elvi Latvia”; „Orkla Latvia”; „Emotionfly” ; „LMI Translations”; „Abi2”; „Anvol”; „Mario” ; „Brūklene”; Pumpuru vidusskola un „ RīgasTinte”.

Paldies Brett Mitchell un viņa draugiem par vairākkārtējiem higiēnas preču ziedojumiem.

 

Paldies visiem individuālajiem ziedotājiem!