Labdarības kampaņa „Maini veco pret jauno”

Kopā ar SIA „Arkolat” organizētā labdarības kampaņa „Maini veco pret jauno” notiek visos RITO veikalos. Kampaņas laikā saziedotie trauki tiks nogādāti audžuģimenēm, maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm visā Latvijā.

Labdarības akcijas būtība ir sekojoša – visu mēnesi jebkurā no veikaliem „RITO” visā Latvijā, iedzīvotāji var nodot savus vecos, lietotos traukus vai citus virtuves piederumus, kas viņiem vairs nav nepieciešami vai kurus viņi vairs nelieto. Pateicībā par piedalīšanos šajā projektā, un lai mudinātu iedzīvotājus būt atsaucīgākiem „RITO” piešķir 20% atlaidi jaunu trauku vai virtuves piederumu iegādei. Atnestās lietas var būt jaunas, mazlietotas, lietotas, kā arī bojātas. Veikala darbinieki pieņems visas atnestās preces, bet pie jaunajiem īpašniekiem, protams, nonāks tikai tās lietas, kas tiks atzītas par lietošanai derīgām. Kampaņā iespējams piedalīties arī neveicot pirkumu.

AKCIJA NOSLĒGUSIES!

Paveiktais

attēls

Labdarībai ziedotas vairāk nekā 5 tonnas trauku

Trauku un virtuves piederumu veikala „Rito” un labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv” kampaņā savākti tūkstošiem šķīvju, krūžu, pannu un citu virtuves piederumu, kas jau aizsākuši ceļu pie Latvijas lielajām ģimenēm. Labdarības kampaņa notiek jau desmito gadu un šogad vien ziedojumos savāktas 5,5 tonnas virtuves piederumu.

Iedzīvotāji ziedojuši ne vien ikdienišķas lietas – krūzes, šķīvjus vai pannas, bet arī dāvanas ģimenes svētkiem – cepamtraukus, piknika lietas, tējkannas, tosterus un vāzes. Visvairāk ziedoti šķīvi un bļodas – kopumā ap 4800 vienībām, otrā vietā – krūzes un glāzes, bet trešais populārākais ziedotais virtuves piederums ir panna. Starp interesantākajām lietām, kādas ziedotāji sarūpējuši daudzbērnu ģimenēm – krāsaini bērnu trauciņi, zupas terīnes, tadžina, piparkūku formiņas un pat bērnu trauku komplektiņi.

„Esam gandarīti par kopīgi paveikto darbu un cilvēku atsaucību, vēlmi palīdzēt citiem! Ļoti patīkami ir apzināties iedzīvotāju sirsnīgo attieksmi, redzot traukiem pievienotos saldumus, mīļlietiņas, mīkstās rotaļlietas. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, labdarības kampaņu atbalstīja arī sabiedrībā pazīstami cilvēki, ziedojot ne vien praktiskas virtuves lietas, bet arī uzmundrinošus un siltus vārdus. Lietošanai derīgie trauki, virtuves piederumi un citas ziedotās mantas tiks vestas uz dažādiem Latvijas novadiem visu maija mēnesi,” stāsta Daina Pečate, „Arkolat” prezidente.

Ilze Skuja, labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv” vadītāja: „Labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv” un mūsu aprūpē esošo ģimeņu vārdā, vēlos teikt lielu paldies par ziedotāju necerēti lielo atsaucību. Ziedotie trauki un virtuves piederumi ceļos pie audžuģimenēm, trūcīgajām un daudzbērnu ģimenēm Bauskas, Iecavas, Elejas un citos novados. Īpaši par ziedojumu priecāsies Latgales reģiona audžuģimenes, kurās mājas atraduši līdz pat 10 un vairāk bērni.”

Neliels klipiņš par akcijas norisi: Ieskats akcijā “Maini veco pret jauno!”

 

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Akcijā “Maini veco preti jauno!” tika savākti tūkstošiem šķīvju, krūžu, pannu un citu virtuves piederumu

Trauku un virtuves piederumu veikala „Rito” un labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv” akcijā “Maini veco pret jauno!” tika savākti tūkstošiem šķīvju, krūžu, pannu un citu virtuves piederumu, kas jau sākuši otro dzīvi Latvijas audžuģimenēs, daudzbērnu ģimenēs, trūcīgās ģimenēs. Labdarības kampaņa notika jau četrpadsmito gadu un šogad ziedojumos savāktas 15 paletes virtuves piederumu.
Kas kādam virtuvē kļuvis lieks, citam tas ir ļoti nepieciešams un pat kļūst par galda noformējumu svētkos.
Liels paldies veikaliem “Rito” un to klientiem no ziedojuma saņēmušajām ģimenēm Jelgavā, Rīgā, Kuldīgā, Bauskā, Garkalnē, Cesvainē, Latgalē un citur Latvijā.