17.08.2022

Skola sauc!

Skola sauc!

Daudziem bērniem un jauniešiem no sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm, daudzbērnu un audžuģimenēm, kā arī ukraiņu bēgļu bērniem jaunā mācību gada tuvošanās rada bažas – tik daudz kas jāsagādā, bet pietrūkst līdzekļu, lai sagatavotos jaunu zināšanu apguvei.

Lai mazinātu satraukumu un rūpes uzsākot skolas gaitas, lūdzam atbalstīt, ziedojot skolai nepieciešamo.

Ziedojot līdzekļus „Palīdzēsim.lv” kontā, Tev ir iespēja nodrošināt latviešu un ukraiņu bērnus ar kancelejas precēm un citām mācībām nepieciešamām lietām, lai skolas sākšanos padarītu par priecīgu un gaidītu notikumu. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti, lai iegādātos skolai nepieciešamo par draudzīgām cenām no sadarbības partneriem.

Kā Tu vari palīdzēt:

Ziedojot naudu organizācijas kontā: https://palidzesim.lv/lv/palidzet-tulit

Rekvizīti:

Nodibinājums “Palīdzēsim.lv”, Vienotais reģ. Nr. 40008137568

Adrese: A.Čaka 136, Rīga

Norēķinu rekvizīti: AS “SEB banka”, LV90UNLA0050013761397,

SWIFT kods: UNLALV2X.

Ar norādi – akcijai “Skola sauc!”

Savā organizācijā izvietojot ziedojumu kasti, kurā vāktu skolai noderīgas lietas*

Ziedot skolai nepieciešamās lietas, nogādājot tās uz “Palīdzēsim.lv” biroju A.Čaka 136-1a, iepriekš sazinoties ar Daci,

tel. nr. 28334132

* Skolai noderīgās lietas: zīmuļi, dzēšgumijas, pildspalvas (zilas, krāsainas), krāsu zīmuļi, flomāsteri, lineāli, līme PVA, līmzīmuļi, šķēres, zīmuļu asināmie, zīmēšanas bloki A4, akvareļu bloki, otiņas, guaša krāsas; akvareļu krāsas, krītiņi (parastie, pasteļa, vaska), plastilīns, aplikāciju papīrs, krāsainais kartons, spīdīgās līmes. Burtnīcas (rūtiņu, līniju) klades (rūtiņu plānās, rūtiņu biezās, līniju) nošu burtnīcas, cirkuļi, transportieri, marķieri, līmlapiņas. Sporta tērpi, apavi un sporta inventārs.

Piepildīsim skolas somas kopā!