Par projektu

Vasara paskrējusi vēja spārniem un, izbaudījuši karsto un saulaino vasaru, skolēni ar nepacietību gaida jauno mācību gadu. Taču daudziem bērniem un jauniešiem no sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm, daudzbērnu un audžuģimenēm jaunā mācību gada tuvošanās rada bažas – tik daudz kas jāsagādā, bet pietrūkst līdzekļu, lai sagatavotos jaunu zināšanu apguvei.

Lai mazinātu satraukumu un rūpes, uzsākot skolas gaitas, lūdzam arī Tevi, Tavus draugus un radus atbalstīt gudras, izglītotas Latvijas tapšanu, ziedojot skolai nepieciešamo.
Ziedojot līdzekļus „Palīdzēsim.lv” kontā, Tev ir iespēja nodrošināt skolēnus ar kancelejas precēm un citām mācībām nepieciešamām lietām, lai skolas sākšanos padarītu par priecīgu un gaidītu notikumu. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti, lai iegādātos skolai nepieciešamo par draudzīgām cenām no sadarbības partneriem.

Piedalies arī Tu un atbalsti mazos mācīties gribētājus, lai Latvija taptu gudra un izglītota!

Piepildīsim skolas somas kopā!

Kā Tu vari palīdzēt:
– Ziedojot naudu organizācijas kontā
Rekvizīti:
Nodibinājums “Palīdzēsim.lv”, Vienotais reģ. Nr. 40008137568
Adrese: A.Čaka 136, Rīga
Norēķinu rekvizīti: AS “SEB banka”, LV90UNLA0050013761397,
SWIFT kods: UNLALV2X.

Ar norādi – akcijai “Skola sauc!” vai šeit
– Savā organizācijā izvietojot ziedojumu kasti, kurā vāktu skolai noderīgas lietas*
– Ziedot skolai nepieciešamās lietas, nogādājot tās uz “Palīdzēsim.lv” biroju A.Čaka 136 

 

* Skolai noderīgās lietas: zīmuļi, dzēšgumijas, pildspalvas (zilas, krāsainas), krāsu zīmuļi, flomāsteri, lineāli, līme PVA, līmzīmuļi, šķēres, zīmuļu asināmie, zīmēšanas bloki A4, akvareļu bloki, otiņas, guaša krāsas; akvareļu krāsas, krītiņi (parastie, pasteļa, vaska), plastilīns, aplikāciju papīrs, krāsainais kartons, spīdīgās līmes. Burtnīcas (rūtiņu, līniju) klades (rūtiņu plānās, rūtiņu biezās, līniju) nošu burtnīcas, cirkuļi, transportieri, marķieri, līmlapiņas. Sporta tērpi, apavi un sporta inventārs.