21.06.2023

Taureņu vasaras 2023

attēls

"Taureņu vasaras" ir drošības sala, kurā satiekas dažādi cilvēki, dažādi piedzīvojumi/pārdzīvojumi, dažādas emocijas, dažādas vajadzības, dažādas prasmes un dažādas gaumes.
Visus gan vieno viens - ikvienā no šīm ģimenēm ir bērns, kurš prasa daudz vairāk - ilglaicīgas rūpes, nerimstošu spēku un milzīgu darbu.
Pēc savas būtības Palidzesim.lv vasaras nometnes nav atpūta un izklaide vecākiem un bērniem, bet gan resusu vācelīte ļoti koncentrētā formātā. Katrs nometnes programmas solis ir pārdomāts un veltīts kādai konkrētai tēmai. 
Šķiet, ka pati nozīmīgākā nomentes vērtība ir tā, ka  šeit ģimenes satiek viena otru, jūtas pieņemtas un saprastas, brāļi un māsas veido un papildina savstarpējās draudzības, vecāki uzlādē baterijas, iegūst jaunas prasmes un atklāsmes.
Ticiet vai nē, šeit pārvērtības notiek četru dienu laikā! 
Kāds var pilnībā atslēgties no ikdienas,  kāds pārvarēt sevī vēlmi visu kontrolēt un uztraukties par sīkumiem, kāds atrast domu biedrus, vēl kāds, iegūt jaunas zināšanas, izprast savas emocijas un būt vienā kopīgā draudzīgā taureņu saimē.
Tīnītis, kurš atbraucot čīkst, ka grib mājās, jo šeit viss ir svešs, nav datora aiz kura paslēpties, jau trešajā dienā taujā pēc nākamās nometnes. 
Brīnumi notiek un tie notiek pateicoties mūsu atbalstītājiem, draugiem, brīvprātīgajiem un sadarbības partneriem: 
🦋 Labdarības fonds BeOpen
🦋 LEGO
🦋 Ziedosim kopā
🦋 Tuvu
🦋 Zaķumuižas ūdens
🦋 The Body Shop
🦋 Dimdiņi
🦋 JS Meistardarbs
🦋 Elme Messer Latvija
🦋 Amber Distribution Latvia
🦋  Andra tomāti 
🦋 A Fruits
🦋 Silvanols
🦋 AUCH ballītes
🦋 Ervitex SIA
🦋 Teltis pasākumiem
🦋 Balticovo
🦋 MARIO konditorejas fabrika
🦋 Abi2
🦋 Auto 26
🦋 Rūdolfs BIO
🦋 Pure Chocolate
🦋 BabyMar.lv
🦋 SIA AP Retail
🦋 Viesu nams Skultes muiža/ Guest house Skulte manor un Guntis Priede
💛 Pateicamies visiem nodarbību vadītājiem, īpaši tiem, kuri piedalījās brīvprātīgi: meistarītēm no Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža un Tom Džī salona Smiltenē, Intai Konstantei-Zaķītei, Olga  Gluza, Sabine Liva, Laurim Polinskim, Norberts Trepša, Raulam Vucēnam, Ketija Karlsone no AUCH ballītes, Baibai, Rasai un Vasīlijam no Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", Natālijai,  Madarai no Advaita.Adventures, SIA "Jogitas Pasākumi", Anna Šteina, Aija Solvita Valtere, Leno Bramanim un Artis Bramanis, Angelika Rudze, Juta Treija, DJ ARKA, Andrjus Subacus, KNOP KNOP, GunāramGaumigam un  Ainai Poišai. 
Un protams, PALDIES brīvprātīgajiem: Helmutam, Dairai, Katrīnai, Laurai, Anetei, Evelīnai, Alīnai, Andrejam, Laurai, Evelīnai, Mārcim,  Samantai, Danielam, Inesei un Matīsam, Kristinai, Sanitai, Samantai,
Sergejam, Sanitai, Jūlijai, Elvim, Natālijai, Kristiānam un Paulai.
Un, un ...  Norai par foto 💛
Dziļā pateicībā par visu gan dalībniekiem, gan atbalstītājiem un draugiem, Palidzesim.lv komanda ❤💙💛💚

Visi nometnes bilžu albumi pieejami te: 

https://flic.kr/s/aHBqjAJw3h

https://flic.kr/s/aHBqjAJszx

https://flic.kr/s/aHBqjAJv8W

https://flic.kr/s/aHBqjAJArP