31.08.2023

Kurzemes piedzīvojums 2023

Kurzemes piedzīvojums 2023

Ar sirsnīgām asaru tērcītēm uz vaigiem un vērtīgām atziņām aizvadīta Kurzemes plānošanas reģions atbalstītā integratīvā ģimeņu vasaras nometne "Kurzemes piedzīvojums 2023" , kas no 14.-18.augustam norisinājās viesu namā 'Raganas slota"
Noslēdzoties nometnei piecu dienu piedzīvojumu dalībnieki izgleznoja lielformāta darbos. Kādam tas bija emociju kosmoss, kādam jauniegūtie draugi, vēl kādam saule, kas simbolizē apli - rīta apli, sarunu apli, kas savukārt apvīts dažādu emociju gammu, vēl kādam zīmējumā bija attēlots laiks sev un savai ģimenei, citam būšana šeit un tagad, vēl citam kopābūšanas burvība.
Šķiet, ka šajās piecās dienās esam saauguši viens ar otru, bez pārspīlējuma un romantizēšanas, kļuvuši par vienotu ģimeni, kurā galvenās vērtības ir uzticēšanās, sadarbība, atbalsts, smiekli un līdz kaulam atklātas sarunas.  
Raganas slota ir nedaudz mistiska vieta, kur apstājas laiks. Paldies sirsnīgajiem saimniekiem - Doniņu ģimenei, par viesmīlību, gardo ēdienu ( kādam laikam lieki kilogrami ir uzkrāti 😄) , paldies par visām papildus iespējām - supiem, pirtiņu, baļļu un Ventas krastu. 
Protams, mūsu nometnes bez brīvprātīgo atbalsta nebūtu ne tuvu tik jaudīgas. Paldies Helmutam, Linai, Mārcim, Samantai, Amandai, Laurai, Natālijai un Albertam. Jūs jau zināt - jūs esat mūsu miljons! 
Paldies nodarbību vadītājiem: makaronu meistarītei Baibai, fizioterapeitei Agnetai, kanisterapeitēm Janetai un Janai, mākslas terapeitei Jolantai, mālošanas meistarēm Janetai un Sandrai un  KNOP KNOP puišiem. 
Paldies Patrīcijai un Kristapam par muzikālajiem priekšnesumiem un aktīvu iesaistīšanos nometnes talantu šova fanu kluba pulciņā 🙂. 
Paldies Auto 26 par transportu, Elme Messer Latvija par gaisīgajiem baloniem un Tuvu par našķiem! 
Šķiroties norunājām, ka atvadāmies tikai uz laiku, lai atkal satiktos citā vietā un laikā, bet iespējams, arī šajā pašā vietā, tikai citā laikā 🙂 
Paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem par iespēju būt un kopīgi radīt! 

Bilžu galerija: https://flic.kr/s/aHBqjARv9w